Prezentacija programa USAID „Razvoj radne snage i veći pristup tržištima”

Podrška privrednim društvima iz sektora metala, drveta i tekstila/obuće putem bespovratnih (grant) sredstava.

04.04.2019.

Projekt Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID-a) u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske-Područnom privrednom komorom Bijelјina, organizuje prezentaciju programa Američke agencije za međunarodni razvoj (USAID-a) pod nazivom „Razvoj radne snage i veći pristup tržištima" (Workforce and Higher Access to Markets Activity – WHAM).

Prezentacija će biti održana 05.04.2019. godine sa početkom u 12:00 časova u prostorijama Područne privredne komore Bijelјina (Ulica Stefana Dečanskog b.b.).

Tokom prezentacije predstavnici USAID WHAM programa predstaviće mogućnosti prijave za novi javni poziv za podršku privrednim društvima iz sektora metala, drveta i tekstila/obuće putem bespovratnih (grant) sredstava.

• Redovi vožnje