Руководство Привредне коморе Војводине у посјети ППК Бијељина

Јачање регионалне коморске сарадње

29.05.2018.

Привредна комора Републике Српске и Подручна привредна комора Бијељина имају одличну сарадњу са Привредном комором Војводине, истакнуто је на састанку потпредсједника Привредне коморе Републике Српске Михајла Видића, предсједника Подручне привредне коморе Бијељина Анта Гајића, директора ППК Бијељина Славице Марковић са делегацијом Привредне коморе Војводине коју је предводио предсједник Божидар Вучуревић.

На састанку, коме су присуствовали и представници привредног друштва Град а.д. Бијељина, разговарано је о даљем унапређењу сарадње Коморе Бијељина и Коморе Војводине.

Акценат је стављен на наступ привредника Војводине на Седамнаестом међународном сајму пољопривреде „Интерагро 2018“ који ће бити одржан у Бијељини од 20. до 22. септембра ове године.

Констатовано је да је Привредна комора Војводине дала велики допринос успјешној реализацији ове сајамске манифестације у 2013. и 2014. години, те да постоји могућност да и ове године буде партнер сајма.