Подручна привредна комора Бијељина прославила 25 година постојања

Додјелом признања најзаслужнијим привредним друштвима и појединцима ППК Бијељина обиљежила четврт вијека постојања

29.12.2017.

Područna privredna privredna komora Bijeljina je 28.12.2017. godine održavanjem svečane sjednice Skupštine obilježila četvrt vijeka postojanja.

Prethodne godine protekle su u znaku intezivne i plodonosne saradnje u cilju razvoja povoljnijeg privrednog ambijenta sa domaćim privrednicima, gradovima i opštinama koji pripadaju Područnoj privrednoj komori, Vladom Republike Srpske, kao i sa Vanjskotrgovinskom komorom BiH i partnerskim komorama Federacije BiH, Distrikta Brčko i kantonalnim komorama.

Povodom proslave 25 godina postojanja Komora je uručila simboličnih 25 priznanja najzaslužnijim privrednim društvima i pojedincima koji su u prethodnom periodu dali izuzetan doprinos razvoju komorskog sistema.

Priznanja su uručili predsjednik Područne privredne komore Bijeljina dr Anto Gajić i predsjednik Skupštine PPK Bijeljina Bojan Trninić.

Područna privredna komora Bijeljina (tada Osnovna privredna komora Bijeljina) osnovana je 15. avgusta 1992. godine, odlukom Skupštine opštine Bijeljina.