Позив за учешће на на 15. међународном пољопривредном сајму "Интерагро 2017" у Бијељини

Пољопривредни сајам "Интерагро 2017" одржаће се у периоду од 21. до 23. септембра. Наступ на штанду ППК Бијељина је бесплатан.

11.09.2017.

Međunarodni poljoprivredni sajam "Interagro 2017" održaće se u periodu od 21. do 23. septembra u Bijeljini, na prostoru Agrotržnog centra. Područna privredna komora Bijeljina, koja će tradicionalno i ove godine biti prisutna na sajmu, poziva sva privredna društva koja su zainteresovana za zajednički nastup na štandu PPK Bijeljina da nam se jave i potvrde svoje prisustvo.
Nastup na štandu PPK Bijeljina je besplatan. Za sve informacije možete nam se obratiti putem telefona 055 240 460 ili na e-mail: info@bn.komorars.ba

Više informacija o Međunarodnom poljoprivrednom sajmu "Interagro 2017" možete pronaći na http://www.adgradbn.com