Позив за учешће на 11. међународном сајму пољопривреде, прехрамбене индустрије и туризма „Дани малине“ у Братунцу

​XИ међународни сајам „Дани малине“ одржава се од 30.06. – 01.07.2017. године у Братунцу.

16.06.2017.

11. međunarodni sajam poljoprivrede, prehrambene industrije i turizma „Dani maline“ održaće se od 30.06. – 01.07.2017. godine u Bratuncu.

Područna privredna komora Bijeljina, koja će tradicionalno i ove godine biti prisutna na sajmu, poziva sve privredne subjekte koji su zainteresovani za zajednički nastup na štandu PPK Bijeljina da nam se jave i potvrde svoje prisustvo. Nastup na štandu PPK Bijeljina je besplatan.
Za sve informacije možete nam se obratiti putem telefona 055 240 460 ili na e-mail: info@bn.komorars.ba

Više informacija o očekivanim dešavanjima na međunarodnom sajmu „Dani maline“ možete potražiti i na www.opstinabratunac.com