Академија за властити бизнис

ППК Бијељина у сарадњи са Солвиа ФМЕ из Бања Лује организује едукацију под називом "Академија за властити бизнис"

07.10.2016.

Područna privredna komora Bijeljina u saradnji sa privrednim društvom „Solvia FME“ doo Banja Luka (www.solvia.ba) organizuje edukaciju pod nazivom „Akademija za vlastiti biznis“. “Akademija za vlastiti biznis" je koncept stručnog usavršavanja prvenstveno namjenjen za postojeće vlasnike/menadžere preduzeća i one koje žele pokrenuti vlastiti biznis. Predavanja sadrže sva neophodna praktična finansijska znanja, koja omogućavaju poboljšavanje i stabilnost poslovanja. Edukacija uključuje 4 modula predavanja koji će se održati u periodu oktobar-novembar 2016. god.

Više informacija o Akademiji se nalazi u sledećem dokumentu Akademija za vlastiti biznis.

Obrazac za prijavu možete da pruzmete ovde.