Отворена нова, четврта по реду, пословна зграда фирме PASS д.о.о.

Представници ППК Бијељина присуствовали свечаности.

15.09.2022.

​На подручју града Бијељина отворена је нова, четврта по реду, пословна зграда фирме PASS д.о.о.

Отварањем нове зграде створене су могућности за запошљавање три стотине нових радника у овом привредном друштву. Овим је настављен континуитет ширења производног погона и обима рада PASS д.о.о. у протеклих пет година.

Генерални менаџер бијељинске компаније PASS Радо Малетић рекао је да су главне предиспозиције напретка улагање у инфраструктуру, добро, детаљно и намјенско планирање, искрена жеља за напретком и љубав према послу који се обавља на 22 хиљаде квадратних метара.

Свечаности отварања нове зграде, између осталих, присуствовао је министар привреде и предузетништва Републике Српске Вјекослав Петричевић, као и представници Подручне привредне коморе Бијељина.