Područna privredna komora Bijeljina na Samitu poslovne dijaspore - SAMIT 2018 u Švajcarskoj

PPK Bijeljina obezbijedila je štand za svoje članice na manifestaciji Samit poslovne dijaspore - Samit 2018, koja će se održati 1. i 2. juna 2018. godine u gradskoj hali Dietikon, pored Ciriha.

16.05.2018.

Područna privredna komora Bijeljina obezbijedila je štand za svoje članice na manifestaciji Samit poslovne dijaspore - Samit 2018, koja će se održati 1. i 2. juna 2018. godine u gradskoj hali Dietikon, pored Ciriha, Švajcarska. Samit 2018 se održava u organizaciji Udruženja srpskih privrednika Švajcarske (Vereinigung serbischer Unternehmer in der Schweiz).

Manifestacija će se bazirati na tri težišta: Ekonomski forum, Sajam i Transfer znanja. Kroz predstavljenu novu strategiju za saradnju, Samit 2018 će biti platforma za međusobno povezivanje privrednih društava iz Švajcarske, Srbije, Republike Srpske i dijaspore.

U okviru Foruma, značajnu ulogu u podsticanju saradnje i povezivanja imaće Privredna komora Švajcarska-Centralna Evropa - SEC, Start up Fund SECO, Privredna komora Srbije i Razvojna agencija Srbije.

Ključne teme sajma biće proizvodnja, trgovina, građevinarstvo, IT sektor, turizam i zdravstveni turizam.

Za sve dodatne detalje i informacije, molimo Vas da posjetite zvanični sajt manifestacije www.usps.ch

Pozivamo predstavnike privrednih društava koja iskažu interes da budu predstavljena na ovoj manifestaciji u okviru štanda PPK da nam dostave promotivne materijale kataloškog tipa (katalozi, cjenovnici, leci, plakati, brošure i sl.) u prostorije Područne privredne komore Bijeljina zaključno sa 29.05.2018. godine.

Kataloški nastup na štandu PPK BIjeljina je besplatan za naše članice.