Nastavljena vakcinacija radnika u organizaciji PKRS i PPK Bijeljina

U Zvorniku su u organizaciji Privredne komore Republike Srpske i Područne privredne komore Bijeljina vakcinisani radnici JPŠ "Šume Republike Srpske" iz šumskih gazdinstava Bratunac, Milići i Srebrenica.

13.10.2021.

Nastavljajući dosadašnju odličnu saradnju sa Higijensko-epidemiološkom službom Doma zdravlja Zvornik, juče je u organizaciji Privredne komore Republike Srpske i Područne privredne komore Bijeljina nastavljena vakcinacija zaposlenih u privredi.

Nakon vakcinacije radnika privrednog društva „Europetrol oil“, juče su u Zvorniku vakcinisani radnici JPŠ Šume Republike Srpske" iz šumskih gazdinstava Bratunac, Milići i Srebrenica.

Imajući u vidu epidemiološku situaciju i neophodnost vakcinacije što većeg broja zaposlenih u privredi, ali i stanovništva uopšte, Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Bijeljina će nastaviti sa vakcinacijom zaposlenih u privrednim društvima, što je od ključne važnosti za nesmetano odvijanje procesa rada.

Do sada je u organizaciji Privredne komore Republike Srpske vakcinisano oko 2.000 zaposlenih u privredi.