Poslovna saradnja sa firmama iz Austrije - online trening

Predstavništvo Republike Srpske u Austriji organizuje seriju interaktivnih online treninga o načinu i metodama ostvarivanja poslovne saradnje, te podrške pri izvozu koji su namijenjeni privrednim subjektima iz Republike Srpske.

08.03.2021.

U okviru mjera podrške privredi Republike Srpske, te radi prevazilaženja izazova koje je prouzrokovala pandemija virusa korona, Predstavništvo Republike Srpske u Austriji će tokom 2021. godine organizovati seriju interaktivnih online treninga (putem online platforme Zoom) o načinu i metodama ostvarivanja poslovne saradnje te podrške pri izvozu koji su namijenjeni privrednim subjektima iz Republike Srpske.

Online trening je prije svega namijenjen vlasnicima malih i srednjih preduzeća, visokom i srednjem menadžmentu i preduzetnicima u organizacijama koje su zainteresovane za uspostavljanje poslovne saradnje sa firmama iz Austrije.

Treninzi će biti organizovani svakog trećeg četvrtka u mjesecu, a prvi trening će biti organizovan 18. marta 2021. godine, uz ograničen broj učesnika.

Sa zainteresovanim predstavnicima kompanija razgovaraće šef Predstavništva Republike Srpske u Austriji, mr Mladen Filipović, te predstavnici privrede iz Austrije i dijaspore, a zainteresovani učesnici imaće priliku da u direktnoj komunikaciji traže odgovore na potencijalna pitanja i nedoumice u vezi sa načinom poslovanja u Austriji.

Više informacija o ovim treninzima i načinu prijave možete naći u Pozivu za online treninge.