Sastanak Privrednih komora Vojvodine i Republike Srpske

U prostorijama Područne privredne komore Bijeljina održan je radni sastanak Privrednih komora Vojvodine i Republike Srpske.

24.09.2019.

U skladu sa ranije potpisanim sporazumom o saradnji, u petak 20. septembra održan je radni sastanak Privrednih komora Vojvodine i Republike Srpske.

Na sastanku su dogovoreni naredni koraci u intenziviranju zajedničkih aktivnosti koje su predviđene sporazumom. Sastanak je održan u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina.

Privredna komora Republike Srpske izrazila je zahvalnost Privrednoj komori Vojvodine na izuzetnoj pomoći u realizaciji ovogodišnjeg 18. Međunarodnog sajma poljoprivrede INTERAGRO 2019.

Sastanku su prisustvovali predsjednik Privredne komore Vojvodine Boško Vučurević, predsjednik Privredne komore Republike Srpske Borko Đurić, potpredsjednik Privredne komore Republike Srpske Mihajlo Vidić, predsjednik Područne privredne komore Banjaluka Goran Račić i predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Anto Gajić.