Konstitutivna i proširena sjednica Savjeta za žensko preduzetništvo PPK Bijeljina

PPK Bijeljina jedan od partnera u sprovođenju projekta „Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske“

18.07.2019.

Održana je Konstitutivna i proširena sjednica Savjeta za žensko preduzetništvo Područne privredne komore Bijeljina. U okviru sjednice, kojoj su osim predstavnika PPK Bijeljina i Privredne komore Republike Srpske prisustvovali i predstavnik Ministarstva privrede i preduzetništva Republike srpske i preduzetnice sa teritorije Komore Bijeljina, razmatrana je Informacija o aktivnostima Savjeta PPK Bijeljina i PKRS u 2018. godini i plan aktivnosti komorskih savjeta u 2019. i 2020. godini.

Na sjednici je predstavljen projekat „PPŽ – Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske“, koji sprovodi Privredna komora Republike Srpske, kao vodeći partner i područne privredne komore, kao partneri.Davalac granta za realizaciju projekta je „EDA – Agencija za razvoj preduzeća“ iz sredstava SIEM u okviru projekta „Evropski okvir za razvoj strategija i politika za MSP u BiH – SBA BiH“ koji finansira SIDA putem Ambasade Švedske u BiH.

U okviru proširene sjednice Savjeta, za učesnice, članice Privredne komore Republike Srpske, organizovan je i seminar o temi „Priprema za izlaganje na sajmu“, koji predstavlja realizaciju jedne od aktivnosti predviđene projektom “Podrška preduzetništvu žena Republike Srpske“.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori