Seminar „Kako do EU grant sredstava za privredna društva"

Područna privredna komora Bijeljina organizuje seminar „Kako do EU grant sredstava za privredna društva"

13.12.2018.

Obavještavamo Vas da Područna privredna komora Bijeljina organizuje seminar „Kako do EU grant sredstava za privredna društva“ u ponedjeljak 17. decembra 2018.godine u trajanju od 10:00 do 14:00 časova u prostorijama Komore u ulici Stefana Dečanskog bb. Bijeljina.

Seminar je sveobuhvatan pregled mogućnosti finansiranja projekata iz EU fondova koji će predstaviti cijeli proces razvoja projekta, od ideje, kroz pripremu, kreiranje i pisanje projekta i budžetiranje.

Cilj seminara je:

• pružiti sve relevantne informacije o bespovratnim sredstvima i funkcionisanju EU fondova
  • edukacija polaznika za samostalnu izradu kvalitetnih projektnih aplikacija za EU fondove
  • edukacija polaznika za samostalnu pripremu budžeta i planiranje i trošenje sredstava na EU projektima.

Učešće na radionici je besplatno. S obzirom da je broj učesnika ograničen, molimo Vas da prisustvo potvrdite do petka 14.decembra 2018. godine na email: info@bn.komorars.ba ili broj telefona 055/240-460.