Bonitetno izvrsne kompanije bijeljinske regije

Četrnaest privrednih društava dobilo Bisnode sertifikate koje su uručili potpredsjednik Privredne komore RS Mihajlo Vidić i predsjednik Područne privredne komore Anto Gajić.

26.10.2018.

Pod pokroviteljstvom Područne privredne komore Bijeljina održan je poslovni susret bonitetno izvrsnih kompanija regije Bijeljina, na kome je četrnaest privrednih društava ove regije dobilo Bisnode sertifikate bonitetne izvrsnosti.

Sertifikat bonitetne izvrsnosti dodijeljen je i Privrednoj komori Republike Srpske.

Predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Anto Gajić kazao je da je na području koje obuhvata Komora Bijeljina, od aktivnih privrednih društava, blizu 14 odsto bonitetno izvrsnih. „Ova privredna društva zapošljavaju 54 odsto ukupno zaposlenih regije, ostvaruju 71,5 odsto prihoda i 73 odsto dobiti regije. Najveći broj bonitetno izvrsnih privrednih subjekata je u Bijeljini, više od 62 odsto“, rekao je predsjednik Gajić.

Bisnode sertifikat, kako je rečeno na ovom skupu, dokazuje da su bonitetno izvrsne kompanije ravnopravne sa najboljim kompanijama u Evropi, njim unapređuju svoj ugled i potvrđuju povjerenje poslovne zajednice.

Sertifikate su uručili potpredsjednik Privredne komore RS Mihajlo Vidić i predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Anto Gajić.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori