Prezentacija portala ,,Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje"

PKRS i PPK Bijeljina u saradnji sa Ministarstvom za ekonomske odnose i regionalnu saradnju Republike Srpske, organizuju predstavljanje portala „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“.

19.10.2018.

Privredna komora Republike Srpske - Područna privredna komora Bijeljina, u saradnji sa Ministarstvom za ekonomske odnose i regionalnu saradnju Republike Srpske, organizuje predstavljanje portala „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“.

Predstavljanje portala biće održano 24.10.2018. godine sa početkom u 12:00 časova u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina, Stefana Dečanskog b.b.

Portal „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“ je informativnog karaktera i izrađen je s ciljem pružanja informacija privrednim subjektima i građanima, o načinu registracije poslovnog subjekta za obavljanje privredne djelatnosti i administrativnim procedurama i formalnostima, odnosno aktima kojima nadležni organ utvrđuje ispunjenost uslova i odobrava obavljanje određene privredne djelatnosti, uključujući pružanje usluga. Baza podataka na portalu je izrađena u skladu sa Uredbom o klasifikaciji djelatnosti Republike Srpske.

Portal „Jedinstvena kontakt tačka za poslovanje“ je dostupan na adresi http://www.pscsrpska.vladars.net/.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori