Održan Sajam šljive, voćnih rakija i meda u Ugljeviku

Sedmi po redu Sajam šljive, voćnih rakija i meda ove godine okupio preko osamdeset izlagača iz zemlje i regiona.

11.09.2018.

U Ugljeviku je održan sedmi po redu Sajam šljive, voćnih rakija i meda koji je ove godine okupio preko osamdeset izlagača iz zemlje i regiona i bio mjesto okupljanja, poslovnih kontakata i edukativnih skupova na kojima su predavanja održali eminentni stručnjaci iz oblasti proizvodnje rakije, voćarstva i pčelarstva, sve sa ciljem unapređenja poljoprivrede.

Sajam je održan 6. i 7. septembra, a organizator je bila Agencija za razvoj malih i srednjih preduzeća uz podršku Opštine, resornog ministarstva i Područne privredne komore Bijeljina ispred koje su sajmu prisustvovali predsjednik Anto Gajić, direktor Slavica Marković i sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori