Predstavnici rumunskog Brašova u PPK Bijeljina

Privrednici Brašova na Sedamnaestom međunarodnom sajma poljoprivrede „Interagro 2018“.

10.08.2018.

Potpredsjednik Privredne komore Republike Srpske Mihajlo Vidić, predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Anto Gajić i direktor PPK Bijeljina Slavica Marković, primili su u prijateljsku, uzvratnu posjetu zamjenika gradonačelnika rumunskog grada Brašova Mihai Kostela sa saradnicima.

Ovom prilikom razgovarano je o mogućnostima saradnje privrednika Bijeljine i Brašova i dogovoreno da privrednici Brašova da posjete Bijeljinu u vrijeme održavanja Sedamnaestog međunarodnog sajma poljoprivrede „Interagro 2018“.

Predstavnici grada Brašova boravili su u Bijeljini u tokom “Pantelinskih dana“, odnosno obilježavanja slave grada Bijeljina Svetog Pantelejmona.