Rukovodstvo Privredne komore Vojvodine u posjeti PPK Bijeljina

Jačanje regionalne komorske saradnje

29.05.2018.

Privredna komora Republike Srpske i Područna privredna komora Bijeljina imaju odličnu saradnju sa Privrednom komorom Vojvodine, istaknuto je na sastanku potpredsjednika Privredne komore Republike Srpske Mihajla Vidića, predsjednika Područne privredne komore Bijeljina Anta Gajića, direktora PPK Bijeljina Slavice Marković sa delegacijom Privredne komore Vojvodine koju je predvodio predsjednik Božidar Vučurević.

Na sastanku, kome su prisustvovali i predstavnici privrednog društva Grad a.d. Bijeljina, razgovarano je o daljem unapređenju saradnje Komore Bijeljina i Komore Vojvodine.

Akcenat je stavljen na nastup privrednika Vojvodine na Sedamnaestom međunarodnom sajmu poljoprivrede „Interagro 2018“ koji će biti održan u Bijeljini od 20. do 22. septembra ove godine.

Konstatovano je da je Privredna komora Vojvodine dala veliki doprinos uspješnoj realizaciji ove sajamske manifestacije u 2013. i 2014. godini, te da postoji mogućnost da i ove godine bude partner sajma.