​Održan radni sastanak predstavnika regionalnih i mješovitih komora u Privrednoj komori Vojvodine

Delegacija iz Republike Srpske prisustvovala je radnom sastanku predstavnika regionalnih i mješovitih komora u Novom Sadu 15.11.2017. godine

17.11.2017.

U okviru manifestacije „Dan dobavljača 2017“, u organizaciji Razvojne agencije Vojvodine, predstavnici Privredne komore RS i Područne privredne komore Bijeljina održali su radni sastanak sa predstavnicima Privredne komore Vojvodine, privrednih komora iz regiona, kao i sa predstavnicima mješovitih privrednih komora u Srbiji.

Delegacije pomenutih privrednih komora u Privrednoj komori Vojvodine dočekali su šef kabineta predsednika PKV Maja Zdraveski i samostalni stručni saradnik za međunarodnu saradnju PKV Milan Stojanov.

Sastanku su prisustvovali potpredsjednik Privredne komore Republike Sprske Mihajlo Vidić, predsjednik Područne privredne komore Bijeljina Anto Gajić, predsjednik Slovačko-srpske trgovinske komore Miroslav Kralik, generalni sekretar Komore italijansko - srpskih privrednika Mirjana Kojić, kao i Milan Krstić i Stevan Đurić iz Njemačko-srpske privredne komore.

Tom prilikom, na sastanku su razmijenjena iskustva iz dosadašnje uspješne međukomorske saradnje i iniciran je niz prijedloga za naredne zajedničke aktivnosti.