Poziv dobavljačima koncerna „Agrokor“ za dostavljanje podataka

12.04.2017.

Privredna komora Republike Srpske, u cilju definisanja prioritetnih mjera podrške privredicima iz Republike Srpske, poziva dobavljače koncerna „Agrokor“ iz Srpske, koji to do sada nisu, da dostave podatke o iznosu potraživanja prema „Konzumu“ ili drugim „Agrokorovim“ firmama kćerkama u Bosni i Hercegovini, rokovima plaćanja, kao i druge podatke od značaja za ovu problematiku.

Poziv preuzmite u prilogu, a podatke je potrebno dostaviti u Privrednu komoru RS, kontakt osoba Dragana Šobot, e-mail: draganas@komorars.ba, tel. 051 220 610.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori