Besplatna obuka preduzeća na temu „Pisanje prijedloga projekata“

PPK Bijeljina i USAID/Sida GOLD projekat organizuju obuku na temu pisanja prijedloga projekata

27.06.2016.

Područna privredna komora Bijeljina i USAID/Sida Projekat unapređenja lokalnog razvoja (USAID/Sida GOLD projekata) organizuju besplatne obuke na temu „Pisanje prijedloga projekta“.

Obuke će biti održane 7. i 8. jula 2016. godine u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina, Stefana Dečanskog bb u terminima od 10.00 do 15.00 časova.

Cilj obuke je da predstavnici preduzeća steknu i usavrše vještine neohodne da iskoriste dostupne fondove i programe, kao i druge oblike finansiranja.

Obuka je namjenjena vlasnicima, direktorima i zaposlenim u preduzećima na području koje prokriva Područna privredna komora Bijeljina. Na obuci mogu učestvovati dva predstavnika jednog preduzeća. Maksimalan broj učesnika/ca na obuci je 20 i poziv za obuku će biti otvoren do popunjavanja kapaciteta.

Za učesnike obuke obezbijeđen je materijal u elektronskoj formi kao i odgovarajući sertifikat o pohađanju obuke.

Svi zainteresovani mogu se prijaviti za seminar na broj telefona 055 240-460, ili e-mail info@ bn.komorars.ba najkasnije do 4. jula.

U slučaju nedovoljnog broja zainteresovanih obuka se neće održati.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori