Javni poziv za dodjelu bespovratnih sredstava

Javni poziv za dodjelu sredstava za podsticaj uvođenju standrada kvaliteta, sertifikaciju i resertifikaciju u oblasti poljoprivrednog i prehrambenog sektora

30.12.2015.

U okviru projekta "Regija bezbjedne hrane" koji Područna privredna komora Bijeljina realizuje uz finansijsku podršku USAID/Sida GOLD projekta, Područna privredna komora Bijeljina raspisuje dodatni JAVNI POZIV za dodjelu sredstava za podsticaj uvođenju standarda kvaliteta, sertifikaciju i resertifikaciju u oblasti poljoprivrednog i prehrambenog sektora. Pravo na bespovratna podsticajna sredstva koja se dodeljuju u okivru Javnog poziva imaju privredna društva koja se bave proizvodnom djelatnošću u sektoru poljoprivrede i prehrambene industrije sa područja koje pokriva Područna privredna komora Bijeljina.

Rokovi za dostavljanje prijave po ovom javnom pozivu ističu 15.01.2016, 15.02.2016, 15.03.2016. i 15.04.2016. ili do utroška raspoloživih sredstava.

Ovde možete da preuzmete tekst Javnog poziva i obrazac za prijavu:

Javni poziv
Obrazac za prijavu