Četvrta konferencija i Drugi sajam preduzetništva žena u Republici Srpskoj

13. i 14. oktobra se u Bijeljini održava Četvrta konferencija i Drugi sajam preduzetništva žena u Republici Srpskoj

04.10.2021.

Privredna komora Republike Srpske i Ministarstvo privrede i preduzetništva Republike Srpske organizuju Četvrtu konferenciju i Drugi sajam preduzetništva u Republici Srpskoj.

Programom Konferencije predviđeno je održavanje dvije obuke, sa akcentom na što bolje marketinško predstavljanje poslovanja i dostupne alate, te na značaj uspješnog poslovnog komuniciranja. Predviđena je i panel diskusija na temu digitalne transformacije MSP, gdje će biti predstavljena iskustva domaćih preduzetnika sa procesom digitalizacije.

Istovremeno sa Konferencijom, u četvrtak, 14.10.2021. godine, planirano je i održavanje „Drugog sajma preduzetništva žena u Republici Srpskoj“, koji će, kao i sama Konferencija, biti organizovan u sali „Moskva“ hotela „RAS“. Sve preduzetnice zainteresovane za predstavljanje sa sajmu, molimo da se jave na navedene kontakte najkasnije do 08.10.2021, da bismo na vrijeme obezbijedili prostor za prezentaciju.

U okviru Konferencije i programa Evropske mreže preduzetništva biće organizovani bilateralni razgovori registrovanih učesnika.

Više informacija o samom događaju može se naći u pozivu i programu događaja

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori