Inicijativa za stavljanje van snage Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatsko-preduzetničkih i trgovinskih objekata na području Grada Bijeljina

U skladu sa zaključcima sa 7. sjednice Upravnog odbora Područne privredne komore Bijeljina, koja je održana dana 02.06.2022. godine, ponovo je upućena Inicijativa za stavljanje van snage ili izmjenu Odluke o izmjenama i dopunama Odluke o radnom vremenu ugostiteljskih, zanatsko-preduzetničkih i trgovinskih objekata na području Grada Bijeljina.

16.06.2022.

Tekst inicijative možete preuzeti ovdje: