Fokus grupa u organizaciji gradskog Odsjeka za lokalni ekonomski razvoj i evropske integracije održana u Bijeljini

Gradski Odsjek za lokalni ekonomski razvoj i evropske integracije u saradnji sa Investicionom fondacijom “Impakt” iz Sarajeva organizovao je fokus grupu na temu “Preduzetništvo – put kojim (želimo da) idemo”.

18.11.2022.

Gradski Odsjek za lokalni ekonomski razvoj i evropske integracije u saradnji sa Investicionom fondacijom “Impakt” iz Sarajeva organizovao je u petak, 18. novembra u velikoj sali Gradske uprave Bijeljina fokus grupu na temu “Preduzetništvo – put kojim (želimo da) idemo”.

Fokus grupa je održana u sklopu obilježavanja Globalne sedmice preduzetnišva uz prisustvo predstavnika javnog, privatnog, nevladinog sektora i akademske zajednice sa ciljem da se identifikuju preduslovi neophodni kako bi se kreirao preduzetnički ambijent i unaprijedio položaj preduzetništva u obrazovnom sistemu.

U ime Područne privredne komore Bijeljina fokus grupi je prisustvovao sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.