Sastanak radne grupe grupacija Udruženja poljoprivrede i prehrambene industrije Privredne komore RS održan u Bijeljini

Sastanku su prisustvovali predstavnici grupacija koje djeluju u okviru Udruženja poljoprivrede i prehrambene industrije Privredne komore RS.

28.12.2022.

U Bijeljini je juče u prostorijama PPK Bijeljina održan sastanak radne grupe grupacija Udruženja poljoprivrede i prehrambene industrije Privredne komore RS. Pored potpredsjednika Privredne komore RS Radovana Vukoja, sekretara Udruženja poljoprivrede i prehrambene industrije PKRS Dragana Šepe i sekretara Savjeta za poljoprivredu, vodoprivredu i prehrambenu industriju PPK Bijeljina Željka Vidića, sastanku su prisustvovali predstavnici svih grupacija koje djelujuju u okviru Udruženja poljoprivrede i prehrambene industrije Privredne komore RS, a razmatrani su prijedlozi u vezi sa realizacijom agrarnog budžeta za 2023. godinu kao i aktuelni problemi u poslovanju sektora.