Novogodišnji prijem za novinare i urednike redakcija

Područna privredna komora Bijeljina organizovala je tradicionalni novogodišnji prijem za novinare i urednike redakcija

29.12.2022.

Današnje društvo se nalazi pod velikim uticajem tehnologija i kao privredna zajednica suočeni smo sa velikim brojem informacija, zbog čega je značaj ali i velika odgovornost medija da budu nezavisni i objektivni filter za sve informacije koje dolaze do javnosti, veći nego što je bio ikada.

Današnjim prijemom za novinare i urednike redakcija, Komora želi da se zahvali za nemjerljiv doprinos koji mediji pružaju praćenjem aktivnosti PPK Bijeljina koje su usmjerene na razvoj i unapređenje privrede, zastupanjem interesa članova kod nadležnih organa i stavaranje povoljnijeg poslovnog ambijenta na našoj.
Ističemo da je saradnja sa medijima i transparentno i pravovremeno objavljivanje informacija veoma važan aspekt funkcionisanja kompletnog Komorskog sistema.

Privredna komora predstavlja pouzdan izvor informacija, gdje se na jednom mjestu mogu dobiti podatci, stručno mišljenje, privredne aktuelnosti i analize te čuti problemi privrede ali i pozitivni efekti poslovanja naših kompanija.

U iskrenoj želji da se saradnja u narednim godinama intenzivira i da se podigne na još viši nivo, predsjednik PPK Bijeljina Stevo Savić i direktorica Slavica Marković poželjeli su prisutnima srećne predstojeće praznike!