31. godina od osnivanja Republike Srpske

Polaganjem vijenaca i cvijeća na spomenik borcima poginulim u Odbrambeno-otadžbinskom ratu i svečanim prijemom u Galeriji Centra za kulturu „Semberija“ u Bijeljini obilježen je Dan Republike Srpske.

10.01.2023.

Polaganjem vijenaca i cvijeća na spomenik borcima poginulim u Odbrambeno-otadžbinskom ratu na Trgu kralja Petra I Karađorđevića i svečanim prijemom u Galeriji Centra za kulturu „Semberija“ obilježen Dan Republike Srpske.

Na svečanom prijemu u Centru za kulturu ''Semberija'' u Bijeljini dodijeljene su zahvalnice najzaslužnijim privrednicima sa područja grada Bijeljina gdje su prisustvovali predsjednik PPK Bijeljina Stevo Savić i direktorica Slavica Marković.
Gradonačelnik Petrović je izrazio zahvalnost svim poslovnim subjektima koji su u prethodnoj godini bili društveno odgovorni i uredno su uplaćivali sve obaveze prema radnicima, Gradu i Republici Srpskoj, a posebno onima koji nisu otpuštali radnike i koji su stvarali nova radna mjesta za građane Bijeljine.

- Na ovom prijemu tradicionalno razgovaramo sa privrednicima o perspektivama unapređenja saradnje između njih i Grada Bijeljina, kao i o poboljšanju poslovnog okruženja i uslova za sve koji žele da se bave privredom - dodao je predsjednik Skupštine Grada Bijeljina Aleksandar Đurđević.

Ove godine priznanja su dobili:
DOO „PRIZMA“
DOO „MLjEKARA DULE“,