Konferencija: Zaštita geografskog porijekla i brendiranje domaćih proizvoda

Područna privredna komora Bijeljina u saradnji sa Privrednom komorom Srbije – Regionalna privredna komora Leskovac poziva Vas na konferenciju „Zaštita geografskog porijekla i brendiranje domaćih proizvoda“ koja će se održati u Etno selu Stanišići u Bijeljini, 14.03.2023. godine (utorak) sa početkom u 11:30 časova.

08.03.2023.

Imajući u vidu ubrazan razvoj sektora turizma na prostoru 12 opština sa područja PPK Bijeljina, kao i potrebu da se autentičnim i kvalitetnim proizvodima sa ove regije doda nova vrijednost i omogući pristup novim tržištima, Područna privredna komora Bijeljina želi da djeluje kao integrativni faktor između privrednih društava, Vlade RS, lokalnih zajednica i udruženja, te da kroz panel diskusiju sa relevantnim sagovornicima i predstavnicima institucija podstakne i ubrza dalje aktivnosti u ovoj oblasti. Zaštita proizvoda geografskom oznakom ili imenom porijekla donosi brojne prednosti kako za proizvođače i potrošače, tako i za cjelokupno geografsko područje sa kojeg proizvod sa zaštićenom oznakom potiče.

Molimo Vas da svoje prisustvo konferenciji „Zaštita geografskog porijekla i brendiranje domaćih proizvoda“ potvrdite zaključno sa 13.04.2023. godine (ponedjeljak) do 11 časova putem telefona 055 240 460 ili putem elektronske pošte zeljkov@bn.komorars.ba ili srdjanm@bn.komorars.ba

U prilogu Vam dostavljamo agendu događaja.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori