Potpisan sporazum o saradnji sa  Regionalnom privrednom komorom Leskovac

Ovaj sporazum  će u budućnosti omogućiti zajednički rad na povezivanju privrede dvije zemlje, izradi i sprovođenju projekata i razmjeni iskustava

16.03.2023.

U cilju interesa koji su zasnovani na aktivnostima u vezi unapređenja privrednog ambijenta i povezivanje privrednika dvije zemlje predsjednik Područne privredne komore Bijeljina, Stevo Savić i direktor Regionalne privredne komore Leskovac, Goran Jović potpisali su Sporazum o saradnji i tako utvrdili principe buduće saradnje koji se ogledaju u razmjeni iskustava i sprovođenju zajedničkih aktivnosti.

Regionalna privredna komora Leskovac jedinstvena je u komorskom sistemu Srbije, koja je pored velikog broja realizovanih međunarodnih projekata ujedno i jedina u zaštiti brendova imenom geografskog porijekla proizvoda.