Spasoje Albijanić predsjednik Skupštine Udruženja građevinarstva i IGM

Direktor kompanije Monting montaža d.o.o. iz Bijeljine, Spasoje Albijanić izabran je za predsjednika Skupštine Udruženja građevinarstva i industrije građevinskog materijala Privredne komore RS, za mandatni period 2017. – 2021. godina.

20.04.2023.

Na sjednici održanoj u prostorijama Komore u Banjoj Luci za potpredsjednika Skupštine Udruženja izabran je Miodrag Simović iz JUIGE RS.
Takođe, na sjednici je kontituisana Skupština Udurženja, usvojena su i akta (Pravilnik i Poslovnik o radu), kao i godišnji izvještaj o radu prethodnog saziva i plan rada Udruženja za 2017. godinu.
Izabran je i Izvršni odbori, koji broji 17 članova, a koji će na konstitutivnoj sjednici izabrati rukovodstvo Izvršnog odbora u Uruženja.
Sjednici je prisustvovalo 26 privrednih društava.