Potvrde o pretrpljenoj šteti usljed pandemije virusa COVID 19 u PPK Bijeljina

Područna privredna komora Bijeljina je od 22.04.2020. godine počela sa izdavanjem potvrda o pretrpljenoj šteti usljed pandemije virusa COVID 19. Potvrda je besplatna.

23.04.2020.

Područna privredna komora Bijeljina obavještava privrednike da je od 22.04.2020. godine počela sa izdavanjem potvrda o pretrpljenoj šteti usljed pandemije virusa COVID 19, a koju traže poslovne banke radi regulisanja finansijskih aranžmana.

Zahtjev se može podnijeti na obrascu koji možete preuzeti ovdje (Word) ili ovdje (PDF), kao i eventualno u slobodnoj formi navodeći razloge zbog kojih je nastala šteta i naziv banke koja traži potvrdu.

Zahtjev se podnosi elektronskom poštom na e-mail adresu: info@bn.komorars.ba

Gotova potvrda se dostavlja elektronskom poštom, a original se može preuzeti u Područnoj privrednoj komori Bijeljina (ATC Bijeljina, Stefana Dečanskog b.b.), po pravilu u roku od jednog radnog dana.

Izdavanje ove potvrde je besplatno.

Broj telefona na koji možete dobiti sve informacije u vezi sa dobijanjem potvrde je 055 240 460.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori