Obuka iz oblasti upravljanja finansijama je OTKAZANA

Vlada Republike Srpske donijela je odluku o zabrani javnih okupljanja zbog korona virusa

11.03.2020.

Na osnovu odluke Vlade Republike Srpske na 4. telefonskoj sjednici koja je održana juče, 10.03.2020.godine, donijela zaključak kojim se između ostalog zabranjuju javna okupljanja zbog virusa korona.

Planirano je održavanje radionica za preduzetnice na 4 lokacije Trebinje, Istočno Sarajevo, Bijeljina i Doboj u periodu od 12.03.-17.03.2020.godine.

Imajući u vidu gore pomenuti zaključak Vlade Republike Srpske o zabrani javnih okupljanja do kraja marta 2020.godine obavještavamo Vas da se sve pomenute radionice otkazuju.

O novom terminu i lokaciji radionica obavijestićemo Vas kada se za to steknu uslovi.

Stavovi Vlade Republike Srpske dostupni su na sljedećem linku: https://www.vladars.net/sr-SP-Cyrl/Vlada/Premijer/Media/Vijesti/Pages/4.-telefonska-sjednica.aspx

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori