Okrugli sto ''Ključni izazovi u zadržavanju i nagrađivanju zaposlenih''

PKRS - Područna privredna komora Bijeljina, u saradnji sa Društvom za upravljanje Evropskim dobrovoljnim penzijskim fondom a.d. Banja Luka, dana 25.10.2022. godine organizuje okrugli sto u Hotelu Drina.

17.10.2022.

Privredna komora Republike Srpske - Područna privredna komora Bijeljina, u saradnji sa Društvom za upravljanje Evropskim dobrovoljnim penzijskim fondom a.d. Banja Luka, organizuje okruli sto pod nazivom:  ''Ključni izazovi u zadržavanju i nagrađivanju zaposlenih''.

Pored predsjednika i direktora PPK Bijeljina, Steve Savića i Slavice Marković, na okruglom stolu će govoriti i
Gojko Rodić, direktor ''Alphabet Group'' Banja Luka,
Nikica Bajić, rukovodilac sektora prodaje u ''TRIGLAV Osiguranje'' a.d. Banja Luka,
Mišo Antelj, direktor Poslovnice Banja Luka ''TRIGLAV Osiguranje" d.d. Sarajevo i
Zdravko Zečević, izvršni direktor Društva za upravljanje Evropskim dobrovoljnim penzijskim fondom a.d. Banja Luka.

Okrugli sto će se održati 25.10.2022.godine (utorak), u Hotelu Drina u Bijeljini, sa početkom u 10 časova.

Prisustvo okruglom stolu je besplatno.

Molimo Vas da svoje prisustvo potvrdite putem elektronske pošte na adrese zeljkov@bn.komorars.ba ili vesnas@bn.komorars.ba zaključno sa 24.10. do 11 časova.