Održana javna rasprava o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama zakona o turizmu

Ministarstvo trgovine i turizma RS organizovalo je u saradnji sa PKRS i PPK Bijeljina javnu raspravu o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama zakona o turizmu.

15.09.2022.

Javna rasprava o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama zakona o turizmu, koju je Ministarstvo trgovine i turizma RS organizovalo u saradnji sa Privrednom komorom Republike Srpske i Područnom privrednom komorom Bijeljina održana je 14. septembra u Bijeljini.

U ime Područne privredne komore Bijeljina javnoj raspravi su prisustvovali sekretar Savjeta za industriju i energetiku Vesna Stojanović i sekretar Savjeta za trgovinu, ugostiteljstvo i turizam, finansijsko-tehničke i poslovne usluge Željko Vidić.

Tekst Nacrta zakona o izmjenama i dopunama Zakona o turizmu možete preuzeti ovdje:

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori