Večeras Izbor najuspješnijih u privredi Republike Srpske za 2020. godinu

​PKRS organizuje 17. Izbor najuspješnijih u privredi Republike Srpske za 2020. godinu.

19.05.2021.

Privredna komora Republike Srpske danas (19. maja) organizuje 17. Izbor najuspješnijih u privredi Republike Srpske za 2020. godinu.

Zbog pandemije virusa korona i epidemioloških mjera, umjesto manifestacije koja se tradicionalno održava u Banskom dvoru, ovogodišnja dodjela nagrada biće organizovana u izmijenjenom formatu, odnosno u formi TV emisije, koja će biti emitovana od 20.10 časova na Televiziji Republike Srpske.

Priznanje najuspješnijem velikom privrednom društvu i ukupnom pobjedniku dodijeliće predsjednik Vlade Republike Srpske, Radovan Višković.

Osim nagrada za velika privredna društva, Privredna komora Republike Srpske proglasiće i najuspješnija srednja i mala privredna društva, preuzeća koja su u prethodnoj godini ostvarila najznačajnije rezultate na polju izvoza, investicija i zapošljavanja, a priznanja će biti uručena i najuspješnijim ženama u privredi.

Biće dodijeljena i posebna priznanja, ali i priznanja za prepoznatljiv kvalitet i razvoj domaćih proizvoda, koje Komora dodjeljuje u okviru projekta „Naše je bolje“.