Javna rasprava o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednim zadrugama održana u Bijeljini

Javna rasprava o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednim zadrugama u organizaciji Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede RS i Privredne komore RS održana je u Bijeljini.

14.09.2023.

Ministarstvo poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede Republike Srpske u saradnji sa Privrednom komorom RS organizovalo je Javnu raspravu o Nacrtu zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednim zadrugama u Bijeljini.

Javna rasprava održana je u utorak, 12. septembra u prostorijama Područne privredne komore Bijeljina.

Nacrt Zakona o izmjenama i dopunama Zakona o poljoprivrednim zadrugama usvojen je na Četvrtoj redovnoj sjednici NSRS, održanoj 20. jula 2023. godine, a tekst Nacrta zakona se može preuzeti na veb sajtu Narodne skupštine Republike Srpske i Ministarstva poljoprivrede, šumarstva i vodoprivrede.

U ime Područne privredne komore Bijeljina, Javnoj raspravi su prisustvovali savjetnik predsjednika PPK Bijeljina Milojko Todorović i sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.