Festival vina i tradicionalnih proizvoda Istočne Hercegovine ''Naše je bolje''

Udruženje hercegovaca u Bijeljini ''Jovan Dučić'' i Područna privredna komora Bijeljina organizuju Festival tradicionalnih gastronomskim delicija iz Hercegovine u srcu Semberije.

05.01.2024.

Udruženje hercegovaca u Bijeljini ''Jovan Dučić'' i Područna privredna komora Bijeljina organizuju :
Festival vina i tradicionalnih proizvoda Istočne Hercegovine pod sloganom ''Naše je bolje''
koji će oživjeti Vaša čula i pružiti nezaboravno iskustvo uživanja u autentičnim gastronomskim delicijama iz Hercegovine u srcu Semberije.

Različiti predjeli Republike Srpske raspolažu očuvanim prirodnim vrijednostima, etno nasleđem, kulturom, tradicijom i bogatom gastronomskom ponudom.
Festival će Vam pružiti priliku da istražite raznolik svijet najboljih domaćih vina, saznate tajne pršuta koje se čuvaju generacijama i uživajte u bogatstvu ukusa različitih vrsta sireva iz jugoistočnog dijela Srpske.

Festival će se održati 25.01.2024. godine od 17:00 časova u Hotelu Drina, Kneza Miloša 1, 76300 Bijeljina

Pored izložbenog, edukativni dio festivala biće posvećen temama karakter i duša vina, proizvodnje vina, kvaliteta, čuvanja, kulture pijenja, brendiranja i zaštite domaćih proizvoda koja će pružiti uvid u izazove i mogućnosti s kojim se suočavaju proizvođači istovremeno istražujući načine kako unaprijediti prepoznatljivost i zaštititi autentičnost domaćih brendova.

Pridružite nam se na ovom poslovno-gastronomskom putovanju i doživite nezaboravno iskustvo koje će vam ostati urezano u pamćenje.