Seminar: Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj

21.03.2024.

Na ovom seminaru će biti obrađene novine u Zakonu, kao i praktični aspekti primjene ovih promjena za poslovne subjekte.
Seminar „Novi sistem fiskalizacije u Republici Srpskoj“ će se održati 26.03.2024. godine u Centru za kulturu Semberija u velikoj sali Skupštine grada Bijeljina u ulici Patrijarha Pavla 1,  Bijeljina, sa početkom u 11.00 časova.
Na seminaru će govoriti:

• Slobodanka Popović, Pomoćnik ministra finansija za fiskalni sistem
  • Persa Pajić, Pomoćnik direktora Poreske uprave Republike Srpske iz sektora za usluge poreskim obveznicima.
Zbog ograničenog broj mjesta, molimo Vas da učešće prijavite na mejl adresu: srdjanm@bn.komorars.ba ili broj telefona 055/240-460 najkasnije do 25. marta 2024.godine u 12:00 časova.