Позив на међународне сајмове у Истанбулу и Атини

Подручна привредна комора Бијељина у сарадњи са ''Антеxпо'' организује посјете међународним сајмовима у Турској и Грчкој

17.09.2019.

Područna privredna komora Bijeljina u saradnji sa Antexpo organizuje posjete međunarodnim sajmovima u Turskoj i Grčkoj. Sajam bezbjednosti, IT sigurnosti, građevinarstva i ostalog širokog spektra interesovanja, je međunarodnog karaktera i razvojno-edukativnog usmjerenja. Sajam se profilira kao sajam čij je cilj da doprinese razvoju preduzetništva, edukaciji privrednika i ostvarivanju poslovnih kontakata sa evropskim izlagačima.

Istanbul-Turska

U periodu od 17-20. oktobra 2019. godine, na najvećem turskom izložbenom centru u Istanbulu (Istanbul Expo Center - Hall 9-10-11 Yesilkoy – İstanbul), održaće se:

-Sajam bezbjednosti (23. međunarodna izložba o bezbjednosti i RFID)

-Sajam IT bezbjednosti (8. međunarodna izložba informacija i bezbjednosti mreža)

-Sajam pametnih kuća (8. međunarodna izložba pametnih zgrada i građevina)

-Sajam o sigurnosti i zdravlju (8. međunarodna izložba zaštite na radu)

-Sajam vatrograsne i spasilačke opreme (23. međunarodna izložba vatrogasnih, hitnih, spasilačkih i spasilačkih)

Organizator događaja, u saradnji sa Komorom nudi poseban Program za poslovne posjetioce/kupce koji uključuje sledeće besplatne usluge:

* 3 noćenja u hotelu s 4 ili 5 zvjezdica; (Gorrion Hotel İstanbul /www.gorrion.com)

(Smeštaj će važiti za 2 osobe iz jedne kompanije u jednoj jednokrevetnoj ili jednoj dvokrevetnoj sobi);
* Prevoz na relaciji aerodrom – hotel – aerodrom;
* Prevoz na relaciji hotel – sajmište – hotel;
* Ulaznica za sajam;
* Pristup posebnom Salonu za kupce uključene u program;
* Set materijala za sajam (koji uključuje katalog sajma, ostale dokumenta i poklon);

Posjetioci snose ostale troškove: putovanja, kotizacija 100 KM

Atina-Grčka

U periodu od 18-20. oktobra 2019. godine, u Atini (Metropolitan Expo Exhibition Centre in Athens) održat će se:

-Sajam Građevinarstva (građevina, arhitektura i građevinski materijali)

Pošto je građevinska industrija jedan od glavnih pokretača privrede Republike Srpske, razvoj ove privredne grane afirmiše se kao istaknuta međunarodna manifestacija.

Na Sajmu će biti predstavljeni svi segmenti građevinske industrije, biće afirmisana građevinska struka, a okupiće se i eksperti različitih profila: arhitekte, projektanti, izvođači radova i proizvođači građevinskih mašina, materijala i opreme.

Organizator događaja, u saradnji sa Komorom nudi poseban Program za poslovne posjetioce/kupce koji uključuje sledeće besplatne usluge za odabrane posjetioce:

• Smeštaj u trajanju od 2 noći (3 dana) u hotelima sa 4 ili 5 zvezdica (Pansion u Atini / https://vvv.hiathens.com)

• Besplatni transferi za aerodrom - Hotel - Fairground

• Pristup posebnom Salonu za kupce uključene u program;

• Besplatan ručak na sajmu za vođe grupa.

• Unapred pripremljeni B2B sastanci za svakog kupca

Posjetioci snose ostale troškove: putovanja, kotizacija 100 KM.

Rok za popunjavanje prijavnih formulara je 30.09.2019. godine

Zainteresovane kompanije za učešće u posjeti, trebaju kotaktirati:

Srđan Marinković,
Područna privredna komora Bijeljina