Позив за посјету сајмовима у Турској

ППК Бијељина у сарадњи са АнтЕxпо Турска у оквиру Хостед Буyер програма за привредна друштва организује посјете сајмовима у Турској.

18.02.2019.

Područna privredna komora Bijeljina u saradnji sa AntExpo Turska organizuje posjete sljedećim sajmovima u Turskoj: “Eurasia Rail" (10 – 12. april 2019. - Fuarizmir, Izmir, Turska), “China Home Life" (23 – 25. maj 2019. - Istanbul Expo Center, Istanbul, Turska), “TurkeyBuild Istanbul" (18 – 22. jun 2019. - Tuyap Fair and Congress Center, Istanbul, Turska).

Riječ je o Hosted Buyer programima u kojima organizator snosi značajan dio troškova (hotelski smještaj, ulaznice za sajam, lokalni transferi i sl.) ukoliko profil prijavljenih preduzeća i predstavnika istih odgovara zahtjevima.

Pozivamo privredna društva koja su zainteresovana za posjetu navedenim sajmovima u okviru programa da se blagovremeno jave u Područnu privrednu komoru Bijeljina.