Јавни позив за гласање за избор представника у скупштину Подручне привредне коморе Бијељина

21.12.2020.

Na osnovu člana 13. i 14. Pravilnika o izborima za organe i tijela Privredne komore Republike Srpske i područnih privrednih komora, Izborna komisija Privredne komore Republike Srpske – Područne privredne komore Bijeljina objavlјuje

JAVNI POZIV ZA GLASANJE ZA IZBOR PREDSTAVNIKA U SKUPŠTINU PODRUČNE PRIVREDNE KOMORE BIJELJINA

Pozivaju se članovi Privredne komore Republike Srpske – Područne privredne komore Bijeljina, da pristupe glasanju za izbor predstavnika u Skupštinu područne privredne komore.

Glasanje se vrši u periodu od 21.12.2020 - 04.01.2021. godine

Glasanje vrše članovi Privredne komore za pripadajuću izbornu jedinicu (grana privrede u kojoj član Komore obavlјa djelatnost)

Glasački listići za svaku od izbornih jedinica priloženi su na ovoj internet stranici i u prostorijama PKRS-PPK Bijeljina, Ulica Stefana Dečanskog b.b. (ATC), Bijeljina.

Glasati se može: radnim danom u vremenu od 09.00-14.00 časova neposredno u prostorijama PKRS-PPK Bijeljina, poštom, faksom (055 228031) ili elektronskom poštom (info@bn.komorars.ba).

Glasački listići po izbornim jedinicama:

Izborna jedinica 1 - Poljoprivreda i prerada hrane

Izborna jedinica 2 - Metalna industrija, ekologija i komunalne djelatnosti