Одржан семинар "Како до ЕУ грант средстава за привредна друштва"

Могућности финансирања пројеката из ЕУ фондова

18.12.2018.

Područna privredna komora Bijeljina organizovala je seminar o temi „Kako do EU grant sredstava za privredna društva“.

Kao sveobuhvatan pregled mogućnosti finansiranja projekata iz EU fondova seminar je predstavio cijeli proces razvoja projekta, od ideje, kroz pripremu, kreiranje, pisanje projekta i budžetiranje.

Cilj seminara bio je pružanje svih relevantnih informacija o bespovratnim sredstvima i funkcionisanju EU fondova, edukacija polaznika za samostalnu izradu kvalitetnih projektnih aplikacija za EU fondove, edukacija polaznika za samostalnu pripremu budžeta, planiranje i trošenje sredstava na EU projektima.

Ovoj, u nizu aktivnosti koje je organizovala PPK Bijeljina, prisustvovali su predstavnici privrednih društava drvoprerađivačkog, prehrambenog, metalskog i hemijskog sektora.

U ime Područne privredne komore Bijeljina seminaru su prisustvovali direktor Slavica Marković, sekretar Savjeta za industriju i energetiku Vesna Stojanović i sekretar Savjeta za poljoprivredu i prehrambenu industriju Željko Vidić.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori