Руководство ППК Бијељина у Брашову

Договорено потисивање споразума о сарадњи привредних комора и градских управа Бијељине и Брашова

11.06.2018.

Područna privredna komora Bijeljina, Privredna komora Brašova i gradske uprave Bijeljine i Brašova potpisaće sporazum o saradnji u avgustu mjesecu u Bijeljini, dogovoreno je prilikom posjete predsjednika PPK Bijeljina Anta Gajića, direktora Komore Bijeljina Slavice Marković i gradonačelnika grada Bijeljina gradu Brašovu u Rumuniji.

U okviru ove posjete koju je organizovala Ambasada BiH u Rumuniji i ambasador Mile Vasić, razgovarano je o saradnji privrednika i institucija Bijeljine i Brašova.

Predsjednik PPK Bijeljina Anto Gajić pozvao je predstavnike Komore i privrednike Brašova da posjete Bijeljinu u vrijeme održavanja Sedamnaestog međunarodnog sajma poljoprivrede „Interagro 2018“, dok je gradonačelnik Mićo Mićić pozvao gradske čelnike Brašova da posjete Bijeljinu tokom “Pantelinskih dana“, odnosno obilježavanja slave grada Bijeljina Svetog Pantelejmona u avgustu mjesecu.