Одржан 16. Међународни сајам привреде у Брчком

Око 100 излагача из Босне и Херцеговине и иностранства на Међународном сајму привреде у Брчком од 16. до 18. новембра.

20.11.2017.

У организацији Привредне коморе Брчко дистрикта БиХ и под покровитељством Владе Брчко дистрикта од 16. до 18. новембра одржан је 16. Међународни сајам привреде у Брчком. На преко 2.000 квадратних метара затвореног изложбеног простора окупило се око 100 излагача из земље и иностранства. Поред учесника из земаља региона, присутни су били и излагачи из Аустрије, Словеније и Индонезије.

Градоначелник Синиша Милић је у име Владе Брчко дистрикта, која је генерални покровитељ сајма, на отварању истакао да Влада подржава сајам и да је он, иако није на европском нивоу, добра шанса да се на једном мјесту окупе излагачи, пословни људи и купци из Брчког, БиХ и других средина, те да сајам из године у годину добија на квалитету.

Нико Бабић, предсједник Привредне коморе Брчко дистрикта БиХ напоменуо је да је на сајму окупљено око 100 различитих привредних излагача из неколико земаља и да све тече у најбољем реду, а да ће се коначни учинци сумирати након окончања сајма уз изражену наду да ће бити потписани значајни уговори.

Подручна привредна комора Бијељина учествовала је на сајму наступајући на заједничком штанду са колегама из Спољнотрговинске коморе БиХ, Привредне коморе Републике Српске, Привредне коморе Федерације БиХ и Привредне коморе Брчко дистрикта БиХ. У име ППК Бијељина, сајму су присуствовали директор Славица Марковић и секретар Савјета за пољопривреду и прехрамбену индустрију Жељко Видић.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori