Позив за достављање пројектних приједлога у оквиру програма Прекограничне сарадње Србија-БиХ

Први позив за достављање приједлога пројеката има за циљ унапређење одрживог планирања у области животне средине и подстицање биодиверзитета, те јачање културног идентитета програмског подручја

20.10.2017.

PPK Bijeljina obaviještava da je Ministarstvo finansija Vlade Republike Srbije, Direkcija za evropske integracije Vijeća ministara Bosne i Hercegovine i Ministarstvo za evropske integracije Vlade Republike Srbije objavilo 1. poziv za dostavljanje prijedloga projektata u okviru IPA II Programa prekogranične saradnje Srbija – Bosna i Hercegovina 2014-2020.

Prvi poziv za dostavljanje prijedloga projekata u okviru Prekograničnog programa Srbija–BiH 2014-2020 ima za cilj unapređenje održivog planiranja u oblasti životne sredine i podsticanje biodiverziteta, te jačanje kulturnog identiteta programskog područja. Aktivnosti finansirane kroz projekte mogu se sprovoditi samo na programskom području.

Pozivaju se svi potencijalni aplikanti da podnesu prijedloge projekata u okviru tematskih prioriteta i specifičnih ciljeva za ovaj poziv.
Rok za dostavljanje rezimea projekata je 16. novembar 2017. godine (u slučaju lične dostave, rok za prijem je 15:00 sati istog dana).

Svi neophodni dokumenti (Uputstva za aplikante, Aplikacioni formular sa aneksima kao i ostali relevantni dokumenti) mogu se preuzeti na sljedećim web stranicama:

www.cfcu.gov.rs

www.srb-bih.org