Снимање гробља дроном

Удружење за развој електронског пословања „еСрбија“ из Београда и Подручна привредна комора Бијелјина организују интерактивну радионицу „ Снимање гробља дроном – технолошки изазови и решења“

15.06.2017.

Udruženje za razvoj elektronskog poslovanja „eSrbija“ iz Beograda i Područna privredna komora Bijelјina organizuju u petak, 23. juna u 12 časova u Bijelјini, u sali Područne privredne komore Bijelјina, Stefana Dečanskog b. b. (Agrotržni centar), interaktivnu radionicu „ Snimanje groblja dronom – tehnološki izazovi i rešenja“. Više informacija o radionici može se naći u pozivu.

Zbog ograničenog broja mesta, molimo Vas da Vaše prisustvo potvrdite telefonom na broj 055 228020 ili elektronskom poštom na adresu srdjano@bn.komorars.ba najkasnije do četvrtka 22. juna u 12 časova. Organizacije koje su zainteresovane za besplatno test snimanje groblјa dronom potrebno je da se prijave do srede 21. juna 2017. godine najkasnije do 12 časova.

Poziv za radionicu