Радна група за туризам Економска регија у сливу ријеке Саве

Одржана сједница Радне групе за туриизам Еконоске регије у сливу ријеке Саве.

26.05.2017.

25.maja 2017. godine u Područnoj privrednoj komori Bijeljina održana je osnivačka sjednica Radne grupe za turizam Ekonomske regije u slivu rijeke Save. Sjednici su prisustvovali predstavnici Županijske komore Vukovar koji su predstavljali Županijske komore Siska, Slavonskog Broda i Komore Zagreb te predstavnici PPK Banja Luka i PPK Bijeljina.

Kao gost i budući član Radne grupe učešće je uzeo i predstavnik Savske komisije, koji je predstavio rad Savske komisije i mogućnosti učešća Ekonomske regije u slivu rijeke Save po pitanju turizma.

U narednom periodu je planirano unapređenje turističke ponude u slivu rijeke Save, u smislu označavanja i obilježavanja biciklističkih staza, očuvanja močvarnih područja kao i objedinjavanje i identifikovanje turističke ponude u širem pojasu rijeke Save.

• Članstvo u komori
  • Članstvo u komori