Четврта конференција и Други сајам предузетништва жена у Републици Српској

13. и 14. октобра се у Бијељини одржава Четврта конференција и Други сајам предузетништва жена у Републици Српској

04.10.2021.

Привредна комора Републике Српске и Министарство привреде и предузетништва Републике Српске организују Четврту конференцију и Други сајам предузетништва у Републици Српској.

Програмом Конференције предвиђено је одржавање двије обуке, са акцентом на што боље маркетиншко представљање пословања и доступне алате, те на значај успјешног пословног комуницирања. Предвиђена је и панел дискусија на тему дигиталне трансформације МСП, гдје ће бити представљена искуства домаћих предузетника са процесом дигитализације.

Истовремено са Конференцијом, у четвртак, 14.10.2021. године, планирано је и одржавање „Другог сајма предузетништва жена у Републици Српској“, који ће, као и сама Конференција, бити организован у сали „Москва“ хотела „РАС“. Све предузетнице заинтересоване за представљање са сајму, молимо да се јаве на наведене контакте најкасније до 08.10.2021, да бисмо на вријеме обезбиједили простор за презентацију.

У оквиру Конференције и програма Европске мреже предузетништва биће организовани билатерални разговори регистрованих учесника.

Више информација о самом догађају може се наћи у позиву и програму догађаја