Сједница ИО Удружења пољопривреде, водопривреде, рибарства, прехрамбене и дуванске индустрије ПКРС одржана у Бијељини

У просторијама ППК Бијељина данас је одржана 2. сједница Извршног одбора Удружења пољопривреде, водопривреде, рибарства, прехрамбене и дуванске индустрије ПКРС.

25.11.2021.

Друга сједница Извршног одбора Удружења пољопривреде, водопривреде, рибарства, прехрамбене и дуванске индустрије ПКРС у новом сазиву одржана је данас у Бијељини, у просторијама Подручне привредне коморе Бијељина.

Поред редовних активности, на дневном реду била је и анализа актуелног стања у сектору, као и усаглашавање приједлога мјера и иницијатива које ће бити упућене Влади Српске на разматрање, како би биле укључене у Стартегију развоја економске политике Српске од 2022. године, с циљем развоја пољопривредне производње и прехрамбене индустрије.

У име Подручне привредне коморе Бијељина сједници су присуствовали директор Славица Марковић и савјетник предсједника Михајло Видић.